Zabudowy szklane potrzebują najlepszych okuć...

Szklenie budowlanych obiektów na zewnątrz bywa popularną drogą upiększenia zabudowy obniżając początkowe koszty inwestycyjne, jednak żeby prawidłowo oszklić budynek wymagamy użycja najwyższej próby półproduktów montażowych takich jak okucia do szkła dostępnych w GLASSINI SPÓŁKA JAWNA.
Wysokiej jakości elementy z stali szczotkowanej, użytej do wykonania okucia do szkła hartowanego certyfikowane i odpowiednie atesty zrealizowane przez największe obiekty badań nad tego rodzaju konstrukcji rozdmuchują wszelkie wątpliwości o potencjale takich łączeń.
Dzięki zastosowaniu konkretnych poziomów produkcyjnych firmowe okucia do szkła pozwalają użytkowanie i uporządkowanie połączeń projekcji betonowych z szkłem hart laminowanym ponad 100 lat, wyłącznie stosując proste przypisy konserwacji wykazane w manualu.
Balustrada z szkłem w porównaniu do balustrady stalowej daje dodatkowo opcję szybkiego konserwowania elementów konstrukcji, dzięki czemu prościej jest utrzymywać punkty w odpowiedniej czystości, a punkty okucia do szkła wymaga przetrzeć specjalnym płynem z wykorzystaniem ściereczkę z syntetycznymi włókienkami.
Odpowiedni wybór el. wykończenia staje się łatwy, tak więc zabieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane przez www.glassini.eu.